HIZMETLER

Proje Hizmetleri

Yatırımlarınızın en iyi şekilde gerçeğe dönüştürülmesinde ilk ve önemli adımlardan biri olan mimari proje tasarımı, konusunda uzman mimarlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. ROBUS’un kendi bünyesinde gerçekleştirilen mimari proje tasarımında temel prensip; müşterilerimizin en iyi projeyi en uygun maliyetle çözebilmesidir. ROBUS inşaat konusundaki eskiye dayanan bilgi ve tecrübesi mimari proje tasarımlarına da yansımakta, inşaatın sürekliliği ve maliyet açısından en uygun sonuçlara ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Mimari tasarım ve projelendirme dışında firmamız; mimari avan proje, uygulama projesi, teknik şartname, keşif özeti ve metraj hazırlanması, shop drawing, As-built projeleri, 3D modelleme gibi hizmetleri de vermektedir. Bizler sadece mimari proje tasarmı değil bunun yanında inşaatın statik, mekanik, inşaat ruhsatı, iskan, belediye, kamu, özel idareler gibi belge takibi konularında da hizmet vermekteyiz.

Proje Yönetimi

İnşaatlarınızı, zamanında ve tanımlı bütçeyle, boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun teslim edilmesini sağlıyoruz. Birlikte, projenin bütün hedeflerine ulaşıldığından emin olmak için projenizin her detayını belirleriz, planlarız, uygularız ve entegre ederiz.

Projeleri, en yüksek kaliteye ulaştırmayı hedefliyoruz, aynı zamanda başlatmadan tamamlamaya kadar genel verimliliği koruyoruz. Bu yaklaşım istikrarlı bir çalışma sağlar ve zaman ve kalite arasındaki mükemmel dengeye çarpar.

Projenizi gerçeğe dönüştürerek, projenizin güvenli bir şekilde ve en yüksek uluslararası standartlara ulaştırılmasını sağlamak için tüm paydaşlarla öncelikleri belirliyor ve faaliyetlerimizi koordine ediyoruz.

Teleferik Hizmetleri

ROBUS, teleferikler için bir planlama, tasarım, üretim ve montaj firmasıdır. Bünyemizde teleferik planlama, dağ turizmi ve kayak endüstrisi konularında son derece zengin bilgi ve deneyime sahip ve uzun yıllardır bu konuda çalışmın olan uzmanlar vardır. Turistik doğal alanların ve kayak tesislerinin inşası ve geliştirilmesi için, yatırım kararlarınız için değerli yardımın yanı sıra en iyi çözümü sağlayacağımıza eminiz.

ROBUS, ana iş alanı imalat, planlama, fizibilite çalışmaları, mühendislik tahminleri ve turizm alanında ve kayak tesislerinde teleferik ile ilgili bazı danışmanlık işlerini kapsamaktadır. Modern kurumsal yönetim kavramları, işletmenin günlük operasyonlarının içine sıkı bir şekilde entegre edilerek, başarıyla kendi profesyonel avantajlarını ve uzun yıllardır devam eden endüstri deneyimlerine güvenerek faaliyetlerine devam etmektedir. Şimdiye kadar firmamız, düzinelerce kayak merkezi ve teleferik tesisine proje çalışmaları ve proje yönetim hizmetleri vermiştir.

ROBUS, teleferik projelerine aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

  1. Teleferik fizibilite çalışmalarının yapılması
  2. Teleferik hat boyu hesaplarının yapılması
  3. Teleferik binalarının mimari, statik ve elektrik projelerinin hazırlanması
  4. İnşaat süresince proje yönetiminin yapılması
  5. Teleferik ekipmanlarının montajının yapılması